Kielce zapraszają na długi "Weekend pozytywnych emocji #KielceIsReady"

Długi czerwcowy weekend to doskonała okazja do podróżowania i poznawania najciekawszych zakątków naszego kraju. Z tej okazji Kielce zapraszają na „Weekend pozytywnych emocji #KielceIsReady” organizowany w ramach ogólnopolskiej akcji #CityWillWait. To także sposób na wsparcie lokalnych przedsiębiorców, podziękowanie mieszkańcom, a także promocja naszego miasta w innych regionach Polski.

- Chcemy, wraz z naszymi partnerami, zaprosić mieszkańców Kielc, ale także turystów z całej Polski do skorzystania z atrakcyjnej oferty. Oczywiście z zachowaniem odpowiedniego reżimu sanitarnego i wciąż obowiązujących obostrzeń – przekonuje prezydent Kielc, Bogdan Wenta.

W ramach akcji przedstawiona zostanie atrakcyjna oferta wstępu do kieleckich instytucji kulturalnych i turystycznych. Trwają również rozmowy z kieleckimi hotelarzami i restauratorami. Dzięki temu możliwe będzie przygotowanie specjalnego pakietu pobytowego.

- W tym roku nie odbędzie się Święto Kielc. Środki przeznaczone na to wydarzenie, czyli 230 tysięcy złotych, trafiły do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach na walkę z koronawirusem. Raz jeszcze dziękuję mieszkańcom Kielc za pełne zrozumienie tej sytuacji, a także poparcie tej decyzji. Inicjatywa weekendu #KielceIsReady to nasze podziękowanie za Państwa solidarność i jedność w tym wyjątkowo trudnym czasie – mówi Bogdan Wenta.

 

Wkrótce więcej informacji na ten temat.

Powrót na początek strony