Kieleccy policjanci wyróżnieni przez samorządowców

W Komendzie Miejskiej Policji w Kielcach odbyła się uroczysta zbiórka, połączona z wręczeniem nagród ufundowanych przez Prezydenta Kielc i Starostę Kieleckiego. Listy gratulacyjne funkcjonariuszom wręczył prezydent Kielc Bogdan Wenta, towarzyszył mu Sławomir Stachura, dyrektor Kancelarii Prezydenta. Uroczystość odbyła się z okazji Święta Policji.

W poniedziałek, 24 lipca podczas uroczystej zbiórki, w obecności Komendanta Miejskiego Policji insp. Tomasza Śliwińskiego, mundurowi odebrali gratulacje od prezydenta Kielc Bogdana Wenty i wicestarosty kieleckiego Tomasza Plebana.

Prezydent Kielc Bogdan Wenta z okazji przypadającego dziś Święta Policji, policjantkom, policjantom oraz ich rodzinom złożył życzenia. Podziękował funkcjonariuszom za ich zaangażowanie, codzienne poświęcenie i wzorową służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców. Życzył również dalszych sukcesów w pracy zawodowej i pomyślności w życiu osobistym. Prezydent Kielc wyróżnił 5 policjantów nagrodami rzeczowymi za zaangażowanie w zapewnienie ładu i porządku oraz bezpieczeństwa na terenie miasta. Następnie listy gratulacyjne i nagrody finansowe kolejnym 5 funkcjonariuszom wręczył wicestarosta powiatu Tomasz Pleban.

Uroczysta zbiórka była również okazją do złożenia gratulacji z okazji awansu na wyższe stopnie policyjne dwóm kieleckim oficerom, którzy pełnią służbę na stanowiskach zastępców naczelników Wydziału Kryminalnego i dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu.