„Kielecka” po raz dwudziesty

Kolejny numer bezpłatnego informatora trafił w ręce czytelników. Można go znaleźć m.in w instytucjach kultury, Miejskiej Bibliotece Publicznej, na Dworcu Autobusowym i w budynkach ratusza.

W najnowszym numerze „Kieleckiej” można przeczytać m.in. o planie oszczędnościowym wdrożonym przez Miasto Kielce, żeby zmniejszyć rachunki za prąd i ogrzewanie. Szukając oszczędności miasto podjęło, także trudną decyzję o odłożeniu w czasie przebudowy Hali Legionów. W biuletynie informacja o tym jak bardzo wzrosły koszty tej inwestycji.

Na łamach informatora podpowiadamy również mieszkańcom jak wygodnie dotrzeć komunikacją miejską do kieleckich nekropolii w okresie Wszystkich Świętych. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi 10 specjalnych linii, a cztery będą kursowały ze zwiększoną częstotliwością. W „Kieleckiej” publikujemy dokładne trasy autobusów. Dla kierowców mamy informację, jak będzie wyglądała organizacja ruchu wokół cmentarzy.

Ponadto w biuletynie garść informacji kulturalnych

Internetowe wydanie TUTAJ