Kielecki Jarmark Walentynkowy rozpoczęty

W dniach od 14 do 18 lutego przy ul. Sienkiewicza, od Placu Artystów do mostku nad Silnicą, na kielczan i nie tylko czekają food trucki, stoiska handlowe z rękodziełem, produktami regionalnymi, czy dekoracjami. To wszystko w ramach pierwszego Kieleckiego Jarmarku Walentynkowego organizowanego przez markę Jarmarkowo. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydent Kielc Bogdan Wenta.

Specjalnie dla kielczan organizatorzy przygotowali ciekawy program i wiele atrakcji dedykowanych zarówno dla najmłodszych, jaki i starszych uczestników.

Stoiska będą otwarte przez pięć dni od środy do niedzieli w godz. od 10 do 19. Ponadto w dzień Św. Walentego w godz. od 14 do 18 przy ul. Sienkiewicza pojawi się bezpłatna strefa animacji, będzie żywa maskotka Walentina, a także przystanek zdrowia, czyli bezpłatny pomiar ciśnienia tętniczego oraz poziomu cukru we krwi.

W weekend w godz. od 12 do 16 na chętnych czekać będzie foto-budka w walentynkowej odsłonie, a o godz. 13 odbędą się warsztaty robienia świec z wosku pszczelego (sobota 17 lutego) oraz warsztaty przygotowywania soli do kąpieli (niedziela 18 lutego). Warsztatom i animacjom towarzyszyć będzie muzyka.

Powrót na początek strony