Kielecki Teatr Tańca rozpoczął współpracę z ZK Motors

Właściciele ZK Motors Salon BMW w Kielcach, Rzeszowie i Radomiu przekazali nowy samochód BMW X1 dla Kieleckiego Teatru Tańca do używania w celach promocyjnych i reklamowych obu podmiotów. Oficjalne odebranie auta odbyło się dziś przed siedzibą instytucji z udziałem tancerzy oraz pracowników teatru.

Elżbieta Pańtak, dyrektor Kieleckiego Teatru Tańca zaznacza, że auto zostało przekazane na zasadzie użyczenia na okres jednego roku i było możliwe dzięki współpracy z właścicielami salonu Zbigniewem Kałą i Iloną Pawłowską-Kałą.
- Jesteśmy ogromnie wdzięczni i szczęśliwi, tym bardziej że nasi darczyńcy są również naszymi widzami. Cieszymy się, że w ten sposób możemy połączyć działalność biznesu z kulturą i że może być to tak piękne połączenie. Często wyjeżdżamy i podróżujemy po Polsce, więc auto z przyjemnością wykorzystamy – mówiła Elżbieta Pańtak.

Sebastian Żarnowiecki, dyrektor sprzedaży grupy dilerskiej ZK Motors, który wraz z Iwoną Pawłowską-Kałą przekazał kluczyki do auta dyrekcji teatru, zaznaczył, że jest to część strategii rozwoju salonu.
- W naszej opinii emocje, jakie daje taniec oraz radość, jaką mogą czerpać kierowcy samochodów BMW, stanowią połączenie, dzięki któremu będziemy w stanie zrealizować wiele ciekawych projektów marketingowych, które przyczynią się do promowania obu naszych marek – mówił Sebastian Żarnowiecki.

Jacek Kowalczyk, dyrektor Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta zaznaczył, że to doskonały przykład współpracy biznesu z kulturą.
- Dziś łączą się dwie mocne, lokalne marki Kielecki Teatr Tańca i ZK Motors, co osobiście bardzo mnie cieszy. Takie przedsięwzięcia nie tylko pokazują wymierny efekt społecznej odpowiedzialności biznesu, ale również budują markę naszego miasta – mówił.

Podczas wydarzenia zebrani mogli zobaczyć krótki wstęp solistów Małgorzaty Ziółkowskiej i Marka Szajnara - tancerzy Kieleckiego Teatru Tańca.