Kiermasz letni i festiwal food trucków w Targach Kielce

W weekend 6-7 czerwca w Targach Kielce odbędzie się kolejny kiermasz. Tym razem kielczanie będą mogli kupić nie tylko rośliny, ale także zabytkowe meble, winyle a nawet rowery. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Letni kiermasz w Targach Kielce to kolejna okazja do kupienia roślin i akcesoriów ogrodowych w atrakcyjnych cenach. Również zwolennicy rękodzieła będą mieli okazję nabyć wyjątkowe produkty z całego regionu. Równocześnie odbędzie się giełda kolekcjonerska. Płyty winylowe, znaczki, meble, rzeźby, obrazy i porcelana - to wszystko w jednym miejscu. Dodatkową atrakcją będzie festiwal food trucków, który zgromadzi najsmaczniejsze ciężarówki na terenie Targów Kielce.

Kiermasz OGRÓD i TY organizowany w maju, cieszył się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Kielc. Ponad 2000 klientów odwiedziło centrum wystawiennicze. Wszystko odbyło się zgodnie z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Każda osoba przebywająca na terenie kiermaszu musiała mieć zakryte usta, nosić rękawiczki oraz była zobowiązana do zachowania bezpiecznej odległości między sobą. Organizatorzy czerwcowej giełdy także stawiają na bezpieczeństwo podczas zakupów, oczywiście przy zachowaniu jak najwyższego komfortu.

Powrót na początek strony