"Kobiecy Biznes". Kolejne spotkanie przedsiębiorczych pań

W czwartek, 29 września w Instytucie Dizajnu w Kielcach odbyło się spotkanie w ramach cyklu „Kobiecy biznes”. Panie prowadzące różne biznesy w Kielcach rozmawiały o kulisach działalności gospodarczej w naszym mieście. W wydarzeniu udział wzięła zastępca prezydenta Kielc Bożena Szczypiór.

Każda z uczestniczek miała możliwość krótkiej prezentacji swojej działalności. Był czas na networking oraz grę integrującą w formie quizu z nagrodami. Panie sprawdziły swoją wiedzę z zakresu gospodarki w Kielcach, odpowiadając na kilka pytań za pomocą aplikacji.

Podczas spotkania prezentację na temat ochrony danych osobowych w sieci (i nie tylko), bezpieczeństwa danych na stronach internetowych oraz polityk prywatności wygłosiła Lidia Kowalska – ekspert w dziedzinie ochrony danych osobowych, właścicielka firmy RODO Ekspert, członkini grupy Kobiecy biznes. 

Gościem spotkania była zastępczyni prezydenta Kielc Bożena Szczypiór, która podzieliła się z paniami kilkoma ciekawymi szczegółami z przebiegu swojej kariery, nie tylko w samorządzie, ale również w poprzednich instytucjach, gdzie miała okazję zarządzać i współpracować z kobietami.

Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Kielce, które koordynuje spotkania w ramach inicjatywy Kielce dla przedsiębiorców – Kobiecy Biznes zaprasza kobiety prowadzące biznes w Kielcach do kontaktu z i dołączenia do grupy.

Szczegółowe informacje: 41 36 76 571 lub 41 36 75 557, coi@um.kielce.pl oraz na www.facebook.pl/kielcedlaprzedsiebiorcow.

IMG_1097.JPG

Powrót na początek strony