Kolejne dwujęzyczne Targi Pracy na Rynku

W czwartek, 8 września w godzinach od 11:00 do 13:00 na kieleckim Rynku odbędą się Targi Pracy. To kolejne wydarzenie w formule dwujęzycznej, przygotowane również z myślą o obywatelach Ukrainy. Oferty będą przetłumaczone na język ukraiński, a na miejscu będą dostępni tłumacze. Targi organizuje Miejski Urząd Pracy, patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Kielc Bogdan Wenta.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Miejski Urząd Pracy zachęca pracodawców/przedsiębiorców do udziału w targach, a wszystkich poszukujących zatrudnienia lub chcących zmienić miejsce pracy do uczestnictwa w spotkaniu.

Targi to doskonała okazja do zapoznania się z aktualną sytuacją na rynku pracy i zdobycia cennych informacji, pomocnych w kształtowaniu rozwoju zawodowego.

Wystawcom MUP zapewnia:

  • bezpłatne miejsce wystawowe (stół i miejsca siedzące)
  • wizytówkę z pełną nazwą firmy/instytucji oraz oferowanymi miejscami pracy.

W trakcie wydarzenia uruchomiony będzie specjalny punkt dla obywateli Ukrainy, gdzie będą się mogli zapoznać z ofertami pracy oraz uzyskać niezbędną pomoc związaną z poszukiwaniem pracy na polskim rynku pracy.

W Targach będzie również uczestniczyć przedstawiciel Państwowej Inspekcji Pracy w Kielcach, służący poradą i informacją osobom poszukującym pracy w Polsce.

Kontakt dla pracodawców/przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w wydarzeniu:
telefon: 41 340 60 25 lub 41 340 60 96
e-mail: malgorzata.baran@mupkielce.praca.gov.plmonika.snopek@mupkielce.praca.gov.pl

Plakat - TARGI RYNEK 2022 - GOTOWY ZATWIERDZONY.jpg

UA Plakat - TARGI RYNEK 2022 - GOTOWY ZATWIERDZONY.jpg

Powrót na początek strony