Koncert "Rockmani dla Schroniska w Dyminach"

Wejściówką na tę imprezę jest wpłata na rzecz bezdomnych zwierzaków. 27 stycznia w Klubie Kotłownia kieleckiej Bazy Zbożowej, odbędzie się koncert "Rockmani dla Schroniska w Dyminach". Start godz. 18.00, wejście od 17.30.

Koncert przewidziany jest na 90 osób, żeby znaleźć się na liście uczestników należy wesprzeć zbiórkę na rzecz schroniska symboliczną kwotą od 10 zł wzwyż. Po wpłacie należy wysłać informację na email at.liczydlo@gmail.com. Przy wejściu będzie trzeba okazać dowód osobisty by sprawdzić czy jest dana osoba na liście uczestników. (Dotyczy to także, ludzi którzy przyjdą z zespołami jako ich znajomi).

Link do zbiórki - pomagam.pl/athf7wcf

Zagrają: "Vain System" w składzie Marek Skowron oraz Damian Cudzik, "O.T.U" w składzie Dawid Wąsik, Bartosz Bartosz, Karol Gajewski, Patryk Frączek, Miłosz Waszczyk. 

Mocniejszym brzmieniem rozrusza widzów i zaprosi w Pogo zespół z Krakowa: "Suspiria the Band" w składzie Patryk Zięba, Ksawery Folfas, Maciej Sitko, Olgierd Rusin. Thrash metal zagra "Havok Trigger" w składzie Jacek Szatan, Robert Plewa, Alan Matyasik, Julia Gonkiewicz, Kamil Iwanicki.

Gwiazdą wieczoru będzie "Ayahuasca" w składzie Kamil Mietelski, Kuba Długosz, Kuba Skuza, Paweł Surowiec. Następnie scena zostanie otwarta, więc organizatorzy zachęcają do zabrania ze sobą gitar i na zakończenie wszyscy pojazzują. Jam session będzie trwać do północy.

Powrót na początek strony