Konferencja „Join in!” w Kielcach ze wsparciem Ambasady Ukrainy w Warszawie

Jego Ekscelencja Wasyl Zwarycz Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej objął patronatem honorowym kielecką konferencję poświęconą polsko-ukraińskiej współpracy gospodarczej. Wydarzenie zwieńczy organizowane w tym roku obchody 65-lecia partnerstwa Kielc i Winnicy oraz regionów świętokrzyskiego i winnickiego.

W opinii Pana Ambasadora uczestnicy konferencji będą mieli okazję pozyskać cenne informacje na temat strategicznego partnerstwa Polski i Ukrainy oraz włączenia się naszego kraju w proces powojennej odbudowy Ukrainy.

Podczas spotkania prezydenta Kielc Bogdana Wenty z Wasylem Zwaryczem, jakie odbyło się w Warszawie, omówiona została możliwość osobistego udziału Pana Ambasadora w wydarzeniu. Ponadto Wydział Ekonomiczny Ambasady Ukrainy w Warszawie aktywnie włączy się w konferencję oraz organizację „Strefy wiedzy”, jaka zaaranżowana zostanie z myślą o przedsiębiorcach.

Konferencja „Join in! Polsko-ukraińska współpraca na rzecz odbudowy i strategicznego partnerstwa”  odbędzie się 21 listopada w Targach Kielce, które pełnią rolę gospodarza. Wydarzenie jest organizowane w ramach porozumienia pomiędzy Miastem Kielce oraz samorządem województwa świętokrzyskiego.

Więcej informacji na temat międzynarodowego przedsięwzięcia wraz z formularzem rejestracyjnym udziału znaleźć można na dedykowanej stronie internetowej www.targikielce.pl/join-in

Powrót na początek strony