Konkurs „Co wiesz o Irlandii?"

Z okazji Dnia Świętego Patryka, Urząd Miasta Kielce przygotował konkurs poświęcony krajowi, który nazywany jest Zieloną Wyspą. Do wygrania 5 zestawów upominkowych z gadżetami, przygotowanymi przez Miasto Kielce wspólnie z Ambasadą Irlandii w Polsce, która ufundowała upominki z Irlandii.

Aby zdobyć zestaw upominkowy, należy odpowiedzieć na 5 pytań opracowanych przez Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą w Wydziale Przedsiębiorczości i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Kielce, organizatora konkursu „Co wiesz o Irlandii?".

PYTANIA KONKURSOWE:
1. Wymień 3 wokalistów/wokalistki lub zespoły muzyczne pochodzące z Irlandii.
2. Jak nazywa się drugie co do wielkości miasto Irlandii?
3. Co to jest „Shamrock"?
4. Jak nazywa się w Irlandii ciemne piwo?
5. Wymień trzech aktorów pochodzących z Irlandii.

Odpowiedzi należy przesyłać na adres marketing@um.kielce.pl. Pięć osób, które zrobią to najszybciej, otrzyma zestawy upominkowe.

Na odpowiedzi czekamy do piątku, 18 marca do godz. 09:00, a zwycięzcy zostaną poinformowani w osobnej wiadomości.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Ambasada Irlandii w Polsce