Konkurs dla młodych talentów "Rap Korona"

Dom Kultury „Zameczek” w Kielcach w ramach projektu realizowanego z Europejskiego Korpusu Solidarności przez Stowarzyszenie LEVEL UP przy współpracy Stowarzyszenia Twoja Ścieżka Życia organizuje konkurs „RAP KORONA”.

To właśnie w naszym mieście narodził się fenomen społeczny kultury hip-hopu, dlatego postanowiliśmy włączyć się w organizację wyżej wymienionego konkursu umożliwiającego zaprezentowania się młodym artystom z województwa świętokrzyskiego. Serdecznie zapraszamy osoby od 15 do 29 lat, które chcą pokazać swój talent szerszej publiczności.

Zgłoszenia należy dostarczyć do sekretariatu DK „Zameczek” w Kielcach, ul. Słowackiego 23, tel. 41 36-76-301, lub przesłać na adres e-mail: konkurs@zameczek-kielce.pl w nieprzekraczalnym terminie - do 09 listopada 2023 r. Organizator zastrzega sobie ograniczenie ilości zgłoszeń (max 30- decyduje kolejność wpływu).

Każdy z wokalistów w czasie eliminacji prezentuje jeden, dowolnie wybrany przez siebie utwór. Oceny prezentacji dokonuje Jury, biorąc pod uwagę następujące kryteria: dobór repertuaru, muzykalność uczestnika, interpretację oraz ogólny wyraz artystyczny. Eliminacje oraz finał konkursu odbędą się 18 listopada 2023 w Sali Kameralnej Domu Kultury „Zameczek”.      

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem prezydenta Kielc Bogdana Wenty. Regulamin i karta zgłoszeniowa do konkursu zamieszczone są w plikach do pobrania na dole strony. 

konkurs Rap Korona.png

Pliki do pobrania

Lp. Nazwa Typ Rozmiar
1. Rap Korona karta zgłoszeniowa.pdf PDF 189.59 KB
2. Regulamin Rap Kielce.pdf PDF 197.13 KB
Powrót na początek strony