Loteria podatkowa „Rozlicz PIT w Kielcach!” wystartuje już 29 marca

Pula nagród wyniesie 30 tysięcy złotych. Podobnie jak w roku ubiegłym nagroda główna będzie wynosić 10 tys. zł, która zostanie wylosowana spośród wszystkich zgłoszeń. Przyznane zostanie także 10 nagród po 2 tys. zł – pięć nagród dla nowych podatników i pięć dla osób, które po raz kolejny będą rozliczać podatek w Kielcach.

W ten sposób władze Kielc zachęcają mieszkańców do rozliczania podatku dochodowego PIT w Kielcach. Dzięki temu wszyscy przyczyniają się do rozwoju lokalnej społeczności. Środki podatkowe wpływające do miejskiego budżetu mogą być przeznaczone m.in. na inwestycje miejskie, rozwój infrastruktury, edukację czy kulturę, co przekłada się na poprawę jakości życia kielczanek i kielczan.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?

Wszyscy mieszkańcy Kielc, którzy złożą deklarację podatkową PIT za 2023 rok w jednym z Urzędów Skarbowych w Kielcach lub za pośrednictwem usługi e-PIT i wskażą w niej Miasto Kielce jako swoje miejsce zamieszkania będą mogli wziąć udział w loterii Rozlicz PIT w Kielcach.

CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W LOTERII?

1. Złożyć deklarację PIT za rok 2023 w jednym z Urzędów Skarbowych w Kielcach, wskazanych w regulaminie loterii lub za pośrednictwem usługi e-PIT.

2. Wskazać KIELCE jako miejsce zamieszkania i zachować kopię złożonej deklaracji PIT.

3. Od 29 marca 2024 r. do 10 maja 2024 r. wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej loteria.kielce.eu lub wrzucić wydrukowany i wypełniony formularz do urny promocyjnej w Punkcie Obsługi Loterii.

GDZIE BĘDĄ ROZMIESZCZONE URNY?

Punkty Obsługi Loterii, w których usytuowane będą urny oraz, w których dostępne będą papierowe formularze:

  1. Urząd Miasta Kielce, ul. Rynek 1, 25-303 Kielce
    (poniedziałek-piątek 7:30-15:30);
  2. Urząd Miasta Kielce, ul. Strycharska 6, 25-659 Kielce
    (poniedziałek-piątek 7:30-15:30);
  3. Urząd Miasta Kielce, ul. Szymanowskiego 6, 25-361 Kielce
    (poniedziałek-piątek 7:30-15:30).

Losowanie nagród odbędzie się 4 czerwca 2024 r.

 

Powrót na początek strony