MAD DANCE CHAMPIONS LEAUGE 2022

I Ogólnopolski Turniej Tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych o Puchar Prezydenta Miasta Kielce odbędzie się w niedzielę, 27 listopada w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach. Prezentacje tancerzy będzie oceniać wykwalifikowana kadra sędziów z całej Polski. Wciąż trwają zgłoszenia.

Podczas turnieju tancerze będą mogli zawalczyć o puchary i medale w kategoriach solowych, duetowych, grupowych i formacyjnych w takich stylach jak Salsa, Bachata, Hip-hop, Jazz Dance, Modern, Disco Dance oraz Hip-Hop Freestyle. Dla najmłodszych oraz osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem turniejowym, przygotowano kategorię PIERWSZY KROK.

Poza nagrodami w swojej kategorii, przyznane będą również nagrody specjalne, w tym GRAND PRIX Puchar Prezydenta Miasta Kielce dla najlepszej formacji.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydent Kielc Bogdan Wenta.

Organizatorem turnieju jest MAD Events to agencja eventowa działająca w województwie świętokrzyskim i nie tylko. Jej głównym założeniem jest rozwój artystyczny osób w każdym wieku, w wielu dziedzinach sztuki.

Więcej na MAD DANCE CHAMPIONS LEAUGE 2022 o Puchar Prezydenta Miasta Kielce – MAD Events