Magiczne Zakończenie Wakacji 2023

Festiwal to trzy dni wyjątkowych kabaretowych i muzycznych emocji. Zapraszamy do najpiękniejszego amfiteatru w Polsce - kieleckiej Kadzielni od 25 do 27 sierpnia. W programie zakończenia wakacji mamy Letnią Klinikę Skeczów Męczących, muzyczną podróż i tradycyjną Świętokrzyską Galę Kabaretową. Wystąpią znane i lubiane kabarety oraz polskie i zagraniczne gwiazdy. Bilety są już dostępne.

- Cieszymy się, że Kielce znów będą gospodarzem wydarzenia, które przyciąga do naszego miasta tłum osób chcących w wyjątkowy sposób świętować zakończenie wakacji. Jesteśmy pewni, że i tym razem organizatorzy i gwiazdy Festiwalu zapewnią wszystkim duża dawkę humoru i muzyczną ucztę - mówił Bogdan Wenta, prezydent Kielc.

Jak podkreśla Karol Golonka z Kabaretu Skeczów Męczących, który jest głównym inicjatorem wydarzenia, Festiwal nie mógłby się odbyć m.in. bez wsparcia Miasta Kielce, a fakt, że odbywa się w Amfiteatrze Kadzielnia jest atutem, który dodatkowo przyciąga do Kielc gości spoza regionu. – Od lat staramy się, aby festiwal nie zniknął z mapy festiwali w Polsce i udaje się nam to z sukcesem – mówi Karol Golonka.  

Letnia klinika rozśmieszania

Pierwszego dnia Amfiteatr Kadzielnia przejmie we władanie znany i uwielbiany, nie tylko przez kielecką publiczność Kabaret Skeczów Męczących. U ich boku pojawi się niezawodna drużyna aktorów, parodystów i kabareciarzy z najwyższej półki, którzy stworzą dla Was Letnią Klinikę Skeczów Męczących – program pełen obyczajowych aktualności, bieżącej polityki w krzywym zwierciadle i bezkompromisowego komentarza do naszej codzienności. Na scenie wystąpią: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret K2, Kabaret Nowaki, Monika Dryl, Michał Czernecki, Paweł Koślik.

Rozśpiewana i roztańczona impreza

W sobotni wieczór Amfiteatr Kadzielnia rozbujają przeboje lata Polsatu i Radia Zet. O dobrą zabawę zadbają wyjątkowi zagraniczni goście oraz największe polskie gwiazdy, których hity będą królowały na tegorocznych wakacyjnych listach przebojów. Zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych Festiwalu, gdzie regularnie będą prezentowani kolejni artyści.

W niedzielę wrócą kabarety

Podczas Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej wystąpią najlepsi w swoim fachu - Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret K2, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Jerzy Kryszak, Szymon Łątkowski, którzy podsumują kończące się wakacje.

Organizatorem festiwalu jest firma Eskander, TV Polsat i Radio Zet. Współorganizatorem koncertu Magiczne Zakończenie Wakacji 2023 jest Miasto Kielce, współorganizatorem koncertu Przebój Lata Radia Zet i Polsatu jest Województwo Świętokrzyskie, a partnerem festiwalu są Targi Kielce.

Powrót na początek strony