Mały modysta – projektuję torebkę. Warsztaty w Muzeum Zabawek i Zabawy

W niedzielę, 24 kwietnia 2022 r. Muzeum Zabawek i Zabawy zaprasza na zajęcia poświęcone projektowaniu torebki według własnego pomysłu. Spotkanie odbywa się w ramach cyklu Pasjonujące zabawki.

W pierwszej części spotkania uczestnicy skupią się na akcesoriach modowych, przede wszystkim na torebkach, które można odnaleźć na wystawie ,,Od szmacianki do lalki Barbie. Rola kobiety i kanony kobiecego piękna na przestrzeni wieków". Dodatki, takie jak torebki, okulary, spinki czy klamry, nie obyłyby się bez starannie wykonanych detali. Moda natomiast nie mogłaby funkcjonować bez dodatków. Często nie docenia się ich wartości albo wręcz nie zwraca się na nie uwagi. Oryginalna torebka może być prawdziwą perełką połączoną z rzemieślniczą precyzją. Zajęcia będą wyzwaniem zarówno dla dziewczyn i chłopców, którzy będą mogli zaprojektować swoje akcesoria modowe, tak ważne w życiu codziennym.

Warsztaty odbywać się będą w godzinach: 11:00 -12:30 oraz 13:30 -15:00.

Limit miejsc: max 15 osób

Wiek uczestników: od 5 lat

Cena: 20 zł od osoby

Rezerwacja: 41 343 37 06

Wystawa ,,Od szmacianki do lalki Barbie. Rola kobiety i kanony kobiecego piękna na przestrzeni wieków" dostępna jest tylko do 3 maja 2022 r.

Powrót na początek strony