Miasto Kielce z prezentacją oferty inwestycyjnej podczas Property Forum 2022

W poniedziałek, 19 września br. w Warszawie rozpoczyna się dwudniowa konferencja poświęcona rynkowi nieruchomości – Property Forum 2022. Kielce są partnerem tego prestiżowego, branżowego wydarzenia, co daje możliwość prezentacji oferty inwestycyjnej miasta i dotarcia z ofertą bezpośrednio do inwestorów.

Miasto Kielce podczas wydarzenia reprezentować będzie prezydent Bogda Wenta, który weźmie udział w panelu dyskusyjnym pn. „Tereny inwestycyjne. Bitwa o bank ziemi. Deweloperzy odczuwają deficyt gruntów”. Prezydentowi towarzyszą pracownicy Wydziału Przedsiębiorczości i Komunikacji Społecznej.

Uczestnikami dyskusji, obok prezydenta Wenty będą: Katarzyna Gruszecka-Spychała - wiceprezydent Gdyni ds. gospodarki, Janusz Michałek – prezes zarządu, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna SA, Renata Osiecka - Managing Partner, AXI IMMO, Konrad Płochocki - wiceprezes, Polski Związek Firm Deweloperskich, Łukasz Szarszewski - dyrektor, Centrum Wsparcia Biznesu, Miasto Toruń, Paweł Żelich - szef praktyki Nieruchomości oraz Inwestycji Budowlanych, kancelaria NOERR.

Tematyką panelu dyskusyjnego będzie popyt na grunty inwestycyjne w Polsce, to jak wygląda sytuacja na rynku gruntów inwestycyjnych, to jak uwolnić potencjał banku ziemi oraz ceny, podaż, popyt i regulacje w tym zakresie.

- Od kilku lat jesteśmy obecni na tym wydarzeniu – mówi Anita Lagierska, zastępca dyrektora Wydziału Przedsiębiorczości i Komunikacji Społecznej. I dodaje:  - Jest to bowiem znakomita okazja do nawiązywania kontaktów, a także do promowania Kielc jako nowoczesnego ośrodka gospodarczego, otwartego dla inwestorów. W tym roku mamy tu swoich przedstawicieli, foldery gospodarcze, które prezentują metalurgiczną przeszłość Kielc z przemysłową teraźniejszością. Budujemy więc spójny przekaz o Kielcach i jesteśmy z roku na rok coraz bardziej rozpoznawalni.

Jak samo wydarzenie opisuje Organizator?

- O to, jak wygląda dziś sytuacja na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i Europie, co budzi największe obawy, ale też jakie nowe szanse pojawiły się przed rynkowymi graczami, zapytamy największych inwestorów, deweloperów, ekspertów z Polski i zagranicy, przedstawicieli banków i instytucji finansujących oraz samorządowców.

Przed nami dwa dni gorących dyskusji, prezentacje pokazujące najnowsze dane o rynku nieruchomości, wystąpienia liderów rynku, którzy opowiedzą o strategii i planach swoich firm, a także – jak co roku – wielki finał konkursów Prime Property Prize 2022 i PropTech Festival 2022.

Kielce na Property Forum.png

Powrót na początek strony