Miasto Winnica wystawcą podczas Targów Seniora

Z okazji Święta Kielc, na zaproszenie prezydenta Bogdana Wenty, do stolicy regionu świętokrzyskiego przyjechał Siergiej Morgunow - Mer Winnicy. Podczas wizyty odwiedził także Targi Kielce, by omówić udział strony ukraińskiej w nowym wydarzeniu - I Międzynarodowych Targach Seniora, które zaplanowano na 12 października 2019 roku.

 

Winnica - miasto partnerskie z Ukrainy zadeklarowało udział w październikowych Międzynarodowych Targach Seniorów. Z tej okazji 22 czerwca Mer Winnicy wraz ze współpracownikami odwiedził drugi pod względem wynajętej powierzchni ośrodek w Europie Środkowo-Wschodniej. Omawiał szczegóły współpracy dotyczącej, między innymi zabudowy stoiska oraz poprowadzenia panelu eksperckiego. W spotkaniu z Siergiejem Morgunowem i jego współpracownikami udział wzięli organizatorzy targów senioralnych, dr Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce, Bożena Staniak, wiceprezes ośrodka oraz Bogdan Wenta, prezydent Kielc.

 

Goście zwiedzili następnie hale wystawiennicze ośrodka, gdzie rozgrywał się Turniej i Targi Gier Elektronicznych GameON.

 

Pierwsze Międzynarodowe Targi Seniora odbędą się tej jesieni - 12 października. To pierwsze tego typu wydarzenie, organizowane przez kielecki ośrodek wystawienniczy z myślą o seniorach powyżej 60. roku życia. W programie targów zaplanowano wystawy, koncerty, pokazy, konkursy, bezpłatne badania i spotkania z wyjątkowymi gośćmi.

Powrót na początek strony