Microsoft Edu Day w Kielcach

Zespół Microsoft Edukacja wraz z partnerami technologicznymi spotka się z nauczycielami kieleckich szkół w ramach Microsoft Edu Day. To ogólnopolski cykl szkoleń dedykowany lokalnym potrzebom edukacyjnym. Spotkanie odbędzie się w środę, 22 marca w Kieleckim Centrum Kultury. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydent Kielc Bogdan Wenta. Partnerami wydarzenia są: Intel, Asus, Acer, HP, Dell, Lenovo.

Podczas EduDay Microsoft dla Edukacji nauczyciele i dyrektorzy mogą liczyć na: wymianę doświadczeń, inspirujące rozwiązania, wykłady i szkolenia ekspertów edukacyjnych oraz udział w warsztatach, które dają wiedzę i praktyczne umiejętności zastosowania technologii w edukacji. Uczestnicy dowiedzą się jak w prosty i efektywny sposób realizować kierunki polityki światowej w obszarze technologii, a także jak oGRAĆ matmę, czyli na czym polegają Laboratoria Przyszłości w Minecrafcie, jak doskonalić kompetencje uczniów, jak zarządzać szkołą w oparciu o Office 365 oraz w czym tkwi potencjał hybrydowych lekcji z wykorzystaniem ekosysemu Microsoft.

Konferencja ma na celu propagowanie wiedzy i doskonalenie umiejętności pedagogów dotyczącej zastosowania technologii Microsoft w ich codziennej pracy z zakresu dydaktyki, metodyki oraz zarządzania szkołą.

Powrót na początek strony