Miejska Biblioteka Publiczna wzbogacona o szereg zagranicznych publikacji

Biblioteka - zagraniczne ksiazki.jpg

Zasoby Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach zostały wzbogacone o szereg obcojęzycznych publikacji, które gromadziło Biuro Współpracy z Zagranicą w Wydziale Przedsiębiorczości i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Kielce (obecnie - Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą). Wydawnictwa będą dostępne dla zainteresowanych czytelników już niebawem.

Wśród ofiarowanych książek są albumy, promujące miasta partnerskie Kielc oraz drobniejsze publikacje, popularyzujące wiedzę krajoznawczo-podróżniczą z całego świata. Dzięki podarowanym książkom z oferty Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kielcach będą mogli skorzystać pasjonaci języków zarówno europejskich oraz orientalnych, takich jak np. chiński, jak i sami obcokrajowcy poszukujący publikacji w swoich językach ojczystych.

Zbiory wydawnictw zagranicznych będą sukcesywnie powiększane w ramach pozyskiwania interesujących książek ze świata.