Mistrzostwa Szkół Podstawowych w pływaniu. MOSiR czeka na zgłoszenia

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach zaprasza na Mistrzostwa Kielc Szkół Podstawowych w pływaniu. Zawody odbędą się w marcu na pływalni Foka na osiedlu Barwinek 31.

Zgłoszenia klas VII-VIII należy przesłać do 27 lutego, klas V-VI do 1 marca, III-IV do 3 marca, klas I-II do 13 marca.

Zgłoszenie powinno zawierać listę imienną uczniów z podaniem klasy, nazwy i numeru szkoły, wykazu konkurencji, do których uczniowie zostali zgłoszeni. Należy je przesłać w wersji elektronicznej na adres: sport@mosir.kielce.pl (do pobrania ze strony internetowej). Wersję papierową, potwierdzoną przez dyrekcję szkoły, należy dostarczyć organizatorowi w dniu zawodów. Zgłoszenia zawodników w dniu zawodów nie będą przyjmowane.

Terminy Mistrzostw Kielc Szkół Podstawowych w pływaniu na pływalni Foka:

• 2 marca br. klasy VII - VIII,

• 7 marca klasy V-VI,

• 8 marca klasy III - IV,

• 17 marca klasy I-II.

Zawody rozpoczną się o godzinie 10.

Uczniowie klas I-II  będą startować w następujących konkurencjach: 25 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców, 25 m stylem klasycznym dziewcząt i chłopców, 25 m stylem grzbietowym dziewcząt i chłopców, sztafeta 4 x 25 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców. Każda szkoła zgłasza po jednej sztafecie dziewcząt i chłopców.

Uczniowie klas III - IV będą rywalizować na 50 m stylem grzbietowym dziewcząt i chłopców, 50 m stylem klasycznym dziewcząt i chłopców, 50 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców, 100 m stylem zmiennym dziewcząt i chłopców, w sztafecie 4 x 50 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców.

Przedstawiciele klas V-VI będą rywalizować na 50 m stylem grzbietowym dziewcząt i chłopców, 50 m stylem klasycznym dziewcząt i chłopców, 50 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców, 100 m stylem zmiennym dziewcząt i chłopców, w sztafecie 4 x 50 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców. 

Dla uczniów klas VII-VIII MOSiR przewidział następujące konkurencje: 100 m stylem grzbietowym dziewcząt i chłopców, 50 m stylem motylkowym dziewcząt i chłopców, 100 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców, 50 m stylem klasycznym dziewcząt i chłopców, 100 m stylem zmiennym dziewcząt i chłopców, sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców. Szkoła zgłasza jeden zespół sztafetowy z wszystkich klas. 

Regulamin Mistrzostw i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Powrót na początek strony