Mnóstwo atrakcji na Weekend pozytywnych emocji #KielceIsReady

Trwa weekend KielceisReady.png

Weekend pozytywnych emocji #KielceIsReady, to mnóstwo atrakcji przygotowanych przez miejskie placówki kulturalne i sportowe, a także wielu partnerów akcji w Kielcach i w regionie świętokrzyskim.

W dniach od 11 do 14 czerwca w Kielcach i regionie turyści mogą skorzystać z korzystnej oferty, oczywiście w ramach obowiązującego reżimu sanitarno-epidemicznego. Lista partnerów wydarzenia jest długa, a ich aktualną ofertę można znaleźć na stronie internetowej

- W ten sposób chcemy pomóc przedsiębiorcom, podziękować kielczanom za solidarność i rozwagę. To również nasz ukłon w stronę tych, którzy każdego dnia walczą o nasze zdrowie, wspierają potrzebujących i dbają o nasze bezpieczeństwo - mówi prezydent Kielc Bogdan Wenta.

Kielce ze względu na położenie w sercu Gór Świętokrzyskich są idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku. Szlaki rowerowe, piesze, położone w centrum miasta rezerwaty geologiczne są gotowe na Państwa przyjazd. W akcji #KielceIsReady biorą udział instytucje miejskie, podmioty komercyjne, hotele oraz restauracje.

Organizatorem wydarzenia Weekend pozytywnych emocji #KielceIsReady jest Urząd Miasta Kielce. Współorganizatorem Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego.

Powrót na początek strony