Nabór do 7. rundy projektu Platformy Startowe Start In Podkarpackie wydłużony do 20 lipca

Do 20 lipca 2022 r. trwa nabór do 7. rundy inkubacji w projekcie Platformy Startowe Start In Podkarpackie, który Kielecki Park Technologiczny koordynuje w województwie świętokrzyskim.

W projekcie Platformy Startowe Start In Podkarpackie mogą wziąć udział młode firmy, które posiadają innowacyjne rozwiązanie szczególnie w takich branżach, jak: lotnictwo, motoryzacja, budownictwo, IT/ICT. W ramach przedsięwzięcia startupy otrzymują wsparcie managera, pod okiem którego rozwijają swój pomysł, a także otrzymują zestaw usług podstawowych i specjalistycznych, niezbędnych do realizacji przedsięwzięcia. Do projektu mogą zgłaszać się startupy z województw Polski Wschodniej: lubelskiego, podkarpackiego, podlaskiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego.

Liderem projektu jest Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., a partnerami operacyjnymi – ARR „MARR” S.A. z Mielca, HugeTECH Sp. z o.o. z Rzeszowa oraz Kielecki Park Technologiczny, który koordynuje przedsięwzięcie w województwie świętokrzyskim. Ekosystem startupowy Platformy dopełniają duże firmy branżowe, uczelnie wyższe oraz Venture Capital.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia.

Szczegóły znajdują się na stronie: https://bit.ly/3xvTEj2

Powrót na początek strony