Nagroda dla Miejskiego Urzędu Pracy

Decyzją jury, powołanego przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej, Miejski Urząd Pracy został nagrodzony za realizację XI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, który odbył się w październiku 2019 roku.

Realizując hasło XI OTK „Pasja, profesja, powołanie" Miejski Urząd Pracy w Kielcach postanowił pokazać też pasje urzędników. Oprócz corocznych warsztatów doradczych, Akademickich i Młodzieżowych Targów Pracy i dyskusji panelowej poświęconej karierze w komunikacji w ubiegłym roku odbyły się też zajęcia z zumby, warsztaty decoupage, a uczniowie poznali bliżej świat opowiadań fantasy. MUP został też partnerem merytorycznym I konferencji online dla doradców zawodowych, która w całości odbyła się w wirtualnych pokojach.

Patronat honorowy nad XI OTK w Kielcach sprawował Prezydent Miasta Bogdan Wenta.

Nagrodę otrzymał również Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach, a Specjalny Ośrodek Dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku-Zdroju dostał wyróżnienie.

Wyniki XI Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery