Negatywne wyniki testów na obecność koronawirusa władz Kielc

Prezydent Kielc Bogdan Wenta, wszyscy wiceprezydenci – Bożena Szczypiór, Marcin Różycki, Arkadiusz Kubiec oraz przewodniczący Rady Miasta Kamil Suchański - są zdrowi. Wyniki testów nie potwierdziły obecności koronawirusa.

Sanepid zwolnił kierownictwo Urzędu Miasta oraz przewodniczącego Rady Miasta z obowiązkowej kwarantanny. Dzięki temu dziś wszyscy mogli pojawić się w Ratuszu, kończąc tym samym etap pracy zdalnej.

Dobre informacje, o negatywnych wynikach testu na COVID-19, docierają również od kieleckich radnych.

Przypomnijmy, że po tym jak sekretarz miasta Szczepan Skorupski w badaniu na obecność wirusa COVID-19 przeprowadzonym w dniu 18 czerwca uzyskał pozytywny wynik testu, natychmiast zastosowane zostały obowiązujące przepisy sanitarne.

Wszystkie osoby, które miały kontakt z pracownikiem UM w dniach poprzedzających test na koronawirusa, jak również budynek Urzędu przy Rynek 1 w Kielcach, zostały objęte procedurami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach.

Wszystkim, którzy jeszcze czekają na wyniki lub przeprowadzenie badań, życzymy dużo zdrowia!