„Nie ma jak u mamy”. Mali artyści wystąpią nie tylko dla mam

Zespół Szkół Społecznych im. Mikołaja Reja w Kielcach zaprasza na XVII Miejski Festiwal Piosenki dla Przedszkolaków „Nie ma jak u mamy”. Festiwal odbędzie się w sobotę, 13 maja o godz. 11.00 w Galerii Korona Kielce. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydent Kielc Bogdan Wenta.

Wydarzenie organizuje I Społeczna Szkoła Podstawowa im. M. Reja w Kielcach i Galeria „Korona” Kielce. Celem festiwalu tradycyjnie jest umożliwienie dzieciom w wieku przedszkolnym prezentacji ich umiejętności artystycznych przed szerszą publicznością, a także integrowanie społeczności kieleckich szkół i przedszkoli.

W tym roku festiwalowi towarzyszy hasło „Nie ma jak u mamy” nawiązujące do kultowego utworu Wojciecha Młynarskiego. Koncert będzie również doskonałą okazją do rozpoczęcia świętowania zbliżającego się Dnia Matki.

- Zapraszamy wszystkich fanów wielkich talentów małych artystów do Galerii „Korona” Kielce. Niezapomniane emocje i wspaniałe wrażenia artystyczne gwarantowane - zapowiadają organizatorki: Monika Wiech, Marta Dętka, Karolina Wilczek z I SSP im. M. Reja w Kielcach.

Powrót na początek strony