"Nieoswojone zwierzę" w Teatrze Pegaz

Kieleckie Centrum Kultury zaprasza na spektakl „Nieoswojone zwierzę - część druga” w wykonaniu Teatru „Pegaz”. Sztuka zostanie wystawiona w niedzielę, 6 lutego o godz. 19:00 na Małej Scenie KCK.

Sztuka opowiada o młodych ludziach, mających niepowtarzalną szansę zagrania głównych ról w drogich produkcjach filmowych. Nieświadomi pułapek w drodze na szczyt przekonują się, że zaistnienie w branży jest bardziej skomplikowane, niż im się wydawało, a sam talent aktorski nie wystarczy.

Kandydaci na filmowe gwiazdy przekonują się, że droga do kariery, czasami okazuje się ślepą uliczką wypłukującą uczucia i prowadzącą do dewaluacji wyobrażeń o rzeczywistości. Niekiedy młody człowiek zachowuje się jak nieoswojone zwierzę, nie spodziewając się, że między marzeniem, a oczekiwaną perspektywą życia znajduje się egzystencjalna przepaść.

Widzowie mają odpowiedzieć na pytanie czy spektakl proponuje zbudowanie kładki nad tą przepaścią. Sztuka jest dynamiczna i ma dwie tematycznie łączące się ze sobą fabuły, ubarwione energetycznymi tekstami i piosenkami.

272294615_458881255724589_758830123753126045_n.jpg

autor sztuki i reżyseria – Andrzej Skorupski
konsultacje aktorskie – Marcin Brykczyński
ruch sceniczny, choreografia – Małgorzata Ziółkowska
scenografia – Robert Pęczek
charakteryzacja teatralna – Estera Piotrak
Występują: Emilian Bebel, Tomasz Berliński, Adam Bukowski, Julia Czekańska, Natalia Gębska, Agnieszka Janaczek, Maria Koszacka, Weronika Leszczyńska, Karolina Linowska, Weronika Makuch, Agnieszka Milcarz Kalina Pańtak, Paweł Sitkowski, Anna Skoczek, Dominik Słupiński, Angelika Szelągiewicz, Julia Wajszczuk, Agata Woch, tancerki zespołu IMPULS.

Bilety do nabycia w kasie KCK, tel. 41 343 81 42, lub na kck.bilety24.pl

Powrót na początek strony