Nowe miejsce bookcrossingu w Kielcach

Chcesz oddać niepotrzebną książkę, albo przeczytać coś nowego? W Punkcie Promocji Kielc, w Centrum Komunikacyjnym, można uwalniać książki. Do dyspozycji mieszkańców są dwie półki bookcrossingowe.

Bookcrossing polega na bezpłatnym przekazywaniu książek i zostawianiu ich w miejscach publicznych lub na specjalnie do tego przygotowanych regałach.

Każdy z odwiedzających Punkt Promocji Kielc może zabrać i przeczytać dowolną książkę, a w jej miejsce podzielić się inną. Wystarczy zostawić ją na półce. Wśród wielu egzemplarzy dostępne są pozycje z gatunku szeroko pojętej beletrystyki, książki historyczne, kulinarne, lektury szkolne, powieści sensacyjne oraz liczne poradniki.

Regały, umieszczone przy wejściu do punktu od strony tunelu A (niedaleko Galerii Czarnowskiej), zostały oznaczone graficznie: „BOOKCROSSING. ZABIERZ. PRZECZYTAJ. PRZYNIEŚ INNĄ :)”. Zapraszamy do korzystania z bezpłatnych materiałów i „uwolnionych książek”.

W Punkcie Promocji Kielc można uzyskać kompleksowe informacje o mieście, organizowanych wydarzeniach oraz otrzymać materiały promocyjne. Niebawem w Punkcie rozpoczną się zapisy na bezpłatne przejazdy autobusem z Kielc na Św. Krzyż.

Przypominamy, że punkt w Centrum Komunikacyjnym czynny jest od wtorku do soboty w godz. 12:00-17:00.

Powrót na początek strony