Nowe oferty w Bazie Nieruchomości Nieinwestycyjnych

Informujemy, iż w Bazie Nieruchomości Inwestycyjnych Miasta Kielce, prowadzonej przez Biuro ds. Przedsiębiorczości i Centrum Obsługi Inwestora, pojawiły się nowe, interesujące propozycje, zarówno dla branży logistycznej, jak i biurowej. Tę ostatnią mieliśmy możliwość i przyjemność prezentować inwestorowi w tym tygodniu.

Dla branży logistycznej, przy ulicy Robotniczej inwestor proponuje nowe hale w formule BTS – z ang. build to suit, co oznacza zaprojektowanie i budowę budynku ściśle zgodnie z indywidualnymi wymaganiami konkretnego najemcy lub przyszłego właściciela. Nowoczesne hale o powierzchni 2 010 m2 oraz 11 770 m2 powstają w Kielcach w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie branży logistycznej i magazynowej naszym miastem i regionem.

Linki do oferty dla branży logistycznej:

Nowoczesna powierzchnia biurowa wysokiej klasy to druga z niedawno wprowadzonych do bazy propozycji, która już cieszy się zainteresowaniem potencjalnych nowych inwestorów z branży usług dla biznesu. Zlokalizowany w Kielcach przy ulicy Zagnańskiej biurowiec oferuje nowoczesną powierzchnię ponad 600 m2, z możliwością podziału lub łączenia poszczególnych biur, a także dostosowania do powierzchni typu open space.

Link do oferty biurowej dla branży usług dla biznesu:

Biuro ds. Przedsiębiorczości i Centrum Obsługi Inwestora od kilku lat prowadzi bazę ofert inwestycyjnych (www.mapa.invest.kielce.pl), która jest podstawowym narzędziem w obsłudze inwestora, umożliwiającym sprawne przygotowanie kompleksowej, dostosowanej do potrzeb przedsiębiorcy propozycji nieruchomości. Katalog ofert stanowi także narzędzie promocyjne gminy – osoby korzystające z niej mają okazję przekonać się, iż Miasto Kielce zachęca inwestora ciekawą ofertą i wsparciem.