Nowy numer „Kieleckiej” już dostępny

W tym wydaniu bezpłatnego biuletynu informacyjnego „Kielecka” można przeczytać m.in. o aktualnie realizowanych inwestycjach drogowych oraz o zasadach i przebiegu głosowania na projekty podczas tegorocznej edycji Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego. Polecamy również rozmowę o finansach miasta ze skarbnikiem Miasta Kielce Marzeną Bzymek.

Czytelnicy dowiedzą się również, kto może skorzystać z piątej edycji programu „Mieszkanie za remont”, czym zajmuje się Wydział Przedsiębiorczości i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Kielce oraz na czym polega kampania „Innowacyjne i ekologiczne środki transportu”.

„Kielecką” w wersji papierowej można znaleźć m.in. w siedzibach ratusza, miejskich muzeach, Kieleckim Centrum Kultury, Kieleckim Parku Technologicznym, filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej, Klubach Seniora, na Dworcu Autobusowym i Parkingu Wielopoziomowym „Centrum”.

Wersja online dostępna jest na https://www.kck.com.pl/kielecka oraz do pobrania.

Lp. Nazwa Typ Rozmiar
1. Kielecka 18-2023-internet.pdf PDF 7.04 MB