P&G przekazała pomoc. Raben zapewnił transport. Kolejne wsparcie dla obywateli Ukrainy

Do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie przy ul. Studziennej trafił dziś kolejny transport rzeczy podarowanych przez firmę Procter & Gamble dla potrzebujących obywateli Ukrainy. Bezpłatny transport oraz rozładunek materiałów ponownie zapewniła firma Raben Logistics Polska sp. z o.o. Oddział w Kielcach.

Procter & Gamble podarowała środki i materiały higieniczne dla dorosłych i dzieci, kosmetyki, płyny do prania oraz mycia naczyń o łącznej wartości prawie 100 tysięcy złotych. Dary za pośrednictwem Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie zostaną przekazane przebywającym w Kielcach obywatelom Ukrainy. W odbiorze 12 palet z darami uczestniczył Tomasz Kurasz, kierownik Transportu Raben Logistics Polska sp. z o.o. Oddział w Kielcach, dyrekcja Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie Magdalena Gościniewicz i Katarzyna Wójcik oraz pełnomocnik Prezydenta Kielc do spraw działań miasta na rzecz pomocy dla obywateli Ukrainy Katarzyna Perdzyńska-Zarzeczny.

Od początku wojny w Ukrainie zarówno firma Procter & Gamble, jak i Raben wspierają działania miasta w organizacji pomocy humanitarnej dla poszkodowanych.

- Dziękuję firmie Procter & Gamble za kolejny transport darów, które zgodnie z polityką firmy trafią do potrzebujących obywateli Ukrainy, którzy przebywają na terenie naszego miasta. Każda pomoc jest cenna, a tym bardziej kiedy przybiera taką formę. Podziękowania składam również kieleckiemu oddziałowi firmy Raben, która od miesięcy wspiera miasto przewożąc nieodpłatnie transporty pomocy humanitarnej dla poszkodowanych przez działania wojenne - mówi prezydent Kielc Bogdan Wenta.

Powrót na początek strony