Plenerowe Targi Pracy za nami

W środę na kieleckim Rynku odbyły się kolejne plenerowe Targi Pracy. Była to doskonała okazja by zapoznać się z ofertami zatrudnienia z różnych branż i porozmawiać z przedstawicielami pracodawców, rekruterami i doradcami zawodowymi.

W czerwcowej edycji Targów Pracy udział wzięło 23 wystawców: Akademia Przedsiębiorczości sp. z o.o., STOKOTA sp. z o.o., Żabka Polska, AMG CARGO LOGISTICS sp. z o.o., Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach, Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach, Wojskowe Centrum Rekrutacji w Kielcach, Fundacja Heros, Telbridge sp. z o.o. sp. k., Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Stowarzyszenie Integracja Europa- Wschód, Iskra Zakład Maszyn i Łożysk Specjalnych sp. z o.o., Kaufland Polska, Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach, NSK Bearings Polska S.A., Chemar S.A., Effector S.A., Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kielcach, Świętokrzyska Wojewódzka Komenda OHP, HR FOR BUSINESS Sp. z o.o., Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach, Państwowy Fundusz Rehabilitacyjny Osób Niepełnosprawnych, Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy.

Na miejscu się dostępnych było 1500 ciekawych ofert pracy w kraju i za granicą. Wystawcy poszukiwali m.in.: pracowników administracyjno- biurowych, pracowników branży handlowej, przyszłych żołnierzy, funkcjonariuszy policji, pracowników ochrony, pracownik branży budowlanej, pracowników branży farmaceutycznej, pracowników branży mechanicznej, pracowników branży produkcyjnej, pracowników branży IT.

Dzięki współpracy Miejskiego Urzędu Pracy ze Stowarzyszeniem Integracja Europa-Wschód zainteresowani cudzoziemcy mogli skorzystać z pomocy tłumacza czy bezpłatnych porad prawnych.

Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Kielce Bogdan Wenta.

Powrót na początek strony