Po raz drugi rusza kampania promująca zaangażowane ojcostwo

Już w niedzielę 19 czerwca na Stadionie Leśnym przy ul. Wojciecha Szczepaniaka, odbędzie się wyjątkowa gra miejska „Przygoda z Tatą”. Wydarzenie organizowane jest w całej Polsce z okazji Dnia Ojca w ramach programu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej i jest elementem kampanii wzmacniającej ojcostwo pod hasłem OJCOSTWO – PRZYGODA ŻYCIA.

W Kielcach rodzinną grę miejską organizuje Fundacja Akademickiego Związku Sportowego. Zagadki, konkurencje umysłowe i sprawnościowe, nowe aktywności, niespodzianki – to wszystko podczas kilku godzin wspólnej zabawy.

Uczestnicy będą wykonywać między innymi konkurencje, takie jak: wspólne wiosłowanie na ergometrze wioślarskim, element twórczy - ułożenie wierszyka z podanymi przez organizatora hasłami, konkurencja szybkościowa – rodzinna sztafeta.

Do wspólnej zabawy organizatorzy zapraszają drużyny składające się z ojców oraz dzieci w każdym wieku. Nie ma ograniczeń w liczebności rodzinnej drużyny. Start zaplanowano na godz. 10:00.

Harmonogram wydarzenia w Kielcach:

8:00 – otwarcie biura gry, rozdanie numerów i pakietów startowych

9:30 – rodzinna rozgrzewka

10:00 – wspólny start – rozpoczęcie gry

12:00 – rozpoczęcie występów artystycznych, przekąski uczestników, rozdawanie medali

13:30 – finał gry (ogłoszenie zwycięzców, wręczenie nagród)

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Uczestnicy zabawy mogą liczyć na wiele atrakcji, przygód i pamiątek. Szczegółowe informacje i zgłoszenia na stronie www.przygodaztata.azs.pl

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/

 287365766_7813893671961536_71300480059697331_n.jpg

Powrót na początek strony