„Podwieczorek z Gwiazdą”. Spotkanie z Katarzyną Żak w Pałacyku Zielińskiego

Spotkanie z Katarzyną Żak w DŚT
archiwum prywatne

Dom Środowisk Twórczych w Kielcach zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Podwieczorek z Gwiazdą. W najbliższą niedzielę, 27 lutego w Pałacyku Zielińskiego zagości Katarzyna Żak – aktorka oraz wokalistka, która popularność zyskała głównie dzięki rolom w serialach „Miodowe lata" i „Ranczo".

Rozmowę – nie tylko o rolach Aliny Krawczyk i Solejukowej – poprowadzi jak zwykle redaktor Leszek Bonar. Początek spotkania o godz. 17:00. Bilety do nabycia online oraz w kasie Domu Środowisk Twórczych w Kielcach przy ul. Zamkowej 5. Więcej informacji na stronie internetowej Pałacyku Zielińskiego.

Katarzyna Żak w 1986 ukończyła studia na Wydziale Lalkarskim w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej. Występowała w Teatrze Współczesnym im. Edmunda Wiercińskiego we Wrocławiu oraz Teatrze Rampa w Warszawie. Obecnie gra w warszawskich teatrach: Och -Teatr, Roma, Capitol, Syrena i Komedia.

W 1994 w ramach współpracy z Wojciechem Młynarskim nagrała płytę pt. Młynarski Jazz. Uczestniczyła w piątej edycji programu rozrywkowego Polsatu Jak oni śpiewają, a po kilkuletniej przerwie powróciła do śpiewania i nagrała płytę pt. Bardzo przyjemnie jest żyć, na którą teksty napisali Magda Czapińska, Artur Andrus, Wojciech Młynarski, Andrzej Poniedzielski, Jan Wołek i Michał Zabłocki. W 2019 nagrała album z piosenkami Agnieszki Osieckiej.

20220227-katarzyna-zak-plakat2.jpg

 

Powrót na początek strony