Pomóż w "Ulepszaniu Kielc" i wygraj

Pomóż w „ulepszaniu Kielc” i wygraj atrakcyjne nagrody, m.in. hulajnogi elektryczne i tablety. Wystarczy wskazać na mapie miasta gdzie znajdują się np. stojaki rowerowe. Z aplikacji „Ulepszamy Kielce” można korzystać zarówno w wersji webowej, jak i mobilnej.

Mieszkańcy mogą już korzystać z aplikacji "Ulepszamy Kielce". Dzięki niej można w łatwy, szybki i bezpośredni sposób skontaktować się z urzędnikami oraz miejskimi jednostkami. Poza funkcją zgłaszania problemów wymagających interwencji służb, posłuży ona również do współtworzenia przez kielczan licznych baz danych.

- Aktualnie zbieramy informacje o miejscach, gdzie znajdują się stojaki rowerowe oraz miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych. Jako Miasto moglibyśmy sami zbierać te dane, ale liczymy, że mieszkańcy pomogą nam zrobić to w szybszy sposób – przekonuje Anna Dwurnik z Biura Smart City UM Kielce.

Aby zachęcić mieszkańców do jak najliczniejszego udziału w konkursie, zorganizowany został specjalny konkurs. Aby wziąć w nim udział, należy w aplikacji „Ulepszamy Kielce” należy zgłosić lokalizację takich miejsc.

- Osoby lub grupy, które uzbierają największą liczbę zgłoszeń, będą miały szansę wygrać atrakcyjne nagrody – informuje Anna Dwurnik.

Są to m.in. elektryczne hulajnogi, tablety czy stojaki rowerowe. Konkurs potrwa do 8 marca. Mogą wziąć w nim udział jedynie zarejestrowani użytkownicy.

Szczegóły konkursu

 

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „System monitorowania efektywności miasta inteligentnego w ramach audytu miejskiego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 nagrodzonego w konkursie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej „HUMAN SMART CITIES. Inteligentne miasta współtworzone przez mieszkańców”.

Pomoc Techniczna.png

Powrót na początek strony