Prekursorzy symfonicznego show zagrają w Kielcach

Nowoczesna orkiestra crossoverowa z Charkowa jesienią 2022 roku wyrusza z nowym programem w trzecią trasę po europejskich miastach. Muzycy odwiedzą również Polskę, a już 4 października będzie można ich usłyszeć w Kieleckim Centrum Kultury.

Widzowie będą mogli podziwiać nowy program - ROCK SYMPHO SHOW, w którym artyści przygotowali najlepsze kompozycje światowych legend XX i XXI wieku - Led Zeppelin, Deep Purple, Queen, AC/DC, Metallica, Depeche Mode, Rammstein, Nirvana, Coldplay, RHCP czy Bon Jovi - we własnej, wyjątkowej interpretacji, która nadała znanym i lubianym utworom zupełnie nowe brzmienie, wzbogacone o symfoniczne barwy.

PRIME ORCHESTRA to profesjonalny zespół twórczy i techniczny - doświadczeni, młodzi, ambitni, utalentowani muzycy i wokaliści orkiestry oraz niesamowity charyzmatyczny dyrygent! Występy PRIME ORCHESTRA są zawsze profesjonalne, jasne i pełne energii!

Koncert symfoniczny PRIME ORCHESTRA to wyjątkowy fenomen na światowej scenie muzycznej! Przykład nowoczesnej crossoverowej orkiestry symfonicznej. Symbioza tradycji i innowacji, talentu i zaawansowanych technologii! Skład orkiestry jest również niecodzienny - oprócz tradycyjnych grup smyczkowych i dętych zawiera zespół rockowy, wyrazistych wokalistów, zespół chóralny, a nawet DJ!

Od 2014 roku PRIME ORCHESTRA zrealizowała już 19 programów i dała ponad 700 koncertów w różnych krajach, występując w najważniejszych salach koncertowych na świecie.

Od maja 2022 roku PRIME ORCHESTRA koncertuje charytatywnie na rzecz Ukrainy przy wsparciu UNESCO, Ministerstwa Kultury i Polityki Informacyjnej Ukrainy oraz Ministerstwa Spraw Zagranicznych Ukrainy.

Muzycy pochodzą z Charkowa, Miasta Muzyki UNESCO 2014, które od 24 lutego jest nieustannie ostrzeliwane przez rosyjską armię. Zebrane środki zostaną przeznaczone na zakup mobilnych generatorów prądu, tak potrzebnych teraz w tamtym regionie.

0410_1920x1080.jpg

Powrót na początek strony