Promocja kieleckich NGO i Budżetu Obywatelskiego. Przed nami Dni Inicjatyw Pozarządowych

Miasto Kielce zaprasza na Dni Inicjatyw Pozarządowych, które odbędą się 22 i 23 września. Organizacje działające na terenie miasta zaprezentują swoja ofertę, a wnioskodawcy tegorocznych projektów Budżetu Obywatelskiego, będą mieli okazję przedstawić swoje pomysły i przekonać mieszkańców do głosowania.

Zadanie jest współfinansowane z budżetu Miasta Kielce, a jego realizatorem jest Kieleckie Forum Organizacji Pozarządowych w ramach zadania publicznego z zakresu działalności na rzecz organizacji pozarządowych.  

Program Dni Inicjatyw Pozarządowych:

W czwartek, 22 września w godzinach 10:00 – 18:00 w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Wojska Polskiego 52 podczas dnia otwartego, będzie można skorzystać lub zgłosić się na bezpłatne poradnictwo prawne, księgowe lub marketingowe. Realizator wydarzenia czyli Kieleckie Forum Organizacji Pozarządowych będzie służyć również pomocą w opracowaniu akcji promocyjnej projektów zgłoszonych w Kieleckim Budżecie Obywatelskim. Natomiast o godzinie 16:00 zaplanowane jest spotkanie kieleckich organizacji z mieszkańcami.

W piątek, 23 września w godzinach 14:00 – 18:00 na Dworcu Autobusowym w Kielcach organizacje będą miały szansę pokazać swoją działalność mieszkańcom. Na poziomie -1 będą przygotowane stoliki i przestrzeń dla NGO. Przy dobrej pogodzie, swoją działalność będzie można także zaprezentować na Placu przed Dworcem.

Na mieszkańców Kielc będzie czekało stanowisko gdzie będą mogli oddać głos na projekty zgłoszone w tegorocznej edycji Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego. Dzień wcześniej zostanie opublikowana lista projektów dopuszczonych do głosowania. Zapraszamy również wnioskodawców projektów do promowania swoich pomysłów.

Zgłoszenia do udziału prosimy przesyłać do środy, 21 września do końca dnia na adres biuro@kfop.kielce.pl lub telefonicznie pod numerem 601 090 096

 

Powrót na początek strony