Przed nami 25. edycja festiwalu „Scena dla Ciebie”

Dom Kultury "Zameczek" zaprasza młodych wokalistów oraz zespoły muzyczne z Kielc i województwa świętokrzyskiego do udziału w 25. edycji festiwalu „Scena dla Ciebie”. Koncert finałowy festiwalu odbędzie się 25 czerwca na scenie na Rynku podczas tegorocznego Święta Kielc 2023. Gościnnie wystąpi zespół Mellow Monday.

Celem festiwalu „Scena dla Ciebie” jest promocja młodych wykonawców w dziedzinie wokalnej i muzycznej. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 19 maja 2023 r. Uczestnicy wydarzenia będą rywalizować w trzech kategoriach wiekowych przeznaczonych dla wokalistów, małych form wokalnych od dwóch osób oraz w kategorii zespołów wokalno – instrumentalnych.

Zgłoszenia przyjmowane są elektronicznie na adres mailowy: konkurs@zameczek-kielce.pl w terminie do 19 maja 2023 roku. Należy przesłać skan czytelnie wypełnionej karty uczestnictwa, zgody na przetwarzanie danych osobowych, link do YouTube (niepubliczny) lub MP4 z nagranym materiałem muzycznym.

Regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania ze strony internetowej www.zameczek-kielce.pl. Więcej informacji: DK „Zameczek” w Kielcach ul. Słowackiego 23, tel. 41 36 76 301.

Każdy uczestnik festiwalu w czasie eliminacji ma za zadanie zaprezentować jeden, dowolnie wybrany przez siebie utwór (piosenkę). Mile widziane będą własne kompozycje.

Lista osób zakwalifikowanych do II etapu – koncertu finałowego Festiwalu "Scena dla Ciebie" – zostanie ogłoszona do 2 czerwca. Osoby, które przejdą do II etapu zostaną powiadomione o tym przez organizatora telefonicznie lub e-mailowo. 

Wydarzenie patronatem honorowym objął Prezydent Kielc Bogdan Wenta.

scena_dla_ciebie_plakat_gotowy_na_1000_pro.jpg

Powrót na początek strony