Przedświąteczna integracja osób z niepełnosprawnościami

Blisko 250 osób uczestniczyło w spotkaniu integracyjnym środowisk osób z niepełnosprawnościami, zorganizowanym przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kielcach. W wydarzeniu, które odbyło się w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zagnańsku udział wzięła zastępca prezydenta Kielc Bożena Szczypiór.

Na uczestników czekało wiele atrakcji i dobrej zabawy, nie zabrakło również słodkich upominków oraz wspólnych zajęć rehabilitacyjnych. Osoby z niepełnosprawnościami miały okazję spotkać się i wspólnie spędzić wyjątkowy, przedświąteczny czas.

W wydarzeniu uczestniczyli również wiceminister spraw zagranicznych Piotr Wawrzyk, senator RP Krzysztof Słoń, wicemarszałek Renata Janik, dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Elżbieta Korus, zastępca dyrektora ROPS Arkadiusz Ślipikowski, a także Kierownik ROPS Damian Gad.

zdj. Urząd Marszałkowski