Przedświąteczny numer "Kieleckiej" już dostępny

Nowy numer bezpłatnego biuletynu „Kielecka” trafił do czytelników. To wyjątkowe wydanie. Władze Kielc i województwa składają Kielczanom i naszym gościom z Ukrainy wielkanocne życzenia, spokoju i wytchnienia w tym burzliwym czasie. Przygotowaliśmy również specjalny dodatek #KielcedlaUkrainy, a w nim wiele informacji o działaniach mieszkańców i Urzędu Miasta Kielce na rzecz obywateli Ukrainy.

W 26. numerze „Kieleckiej” poznamy również historię rodzin z Ukrainy, które schronienie przed wojną znalazły w klasztorze na Karczówce. Polecamy też wywiad z Magdaleną Gościniewicz, dyr. Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach, która przedstawi działania miasta na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem.

W biuletynie znajdziemy również informacje o loterii podatkowej, kolejnej odsłonie Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego oraz jak zwykle sporo kulturalnych zapowiedzi.  

Bezpłatny biuletyn informacyjny jest dostępny m.in.: w Kieleckim Centrum Kultury, siedzibach ratusza, na kieleckim Dworcu Autobusowym i w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz na stronie Kieleckiego Centrum Kultury - https://www.kck.com.pl/kielecka.

Wersja do pobrania dostępna jest poniżej.

Pliki do pobrania

Lp. Nazwa Typ Rozmiar
1. Kielecka_7-2022_internet.pdf PDF 8.28 MB
Powrót na początek strony