Przetarg na obsługę komunikacyjną Miasta Kielce autobusami unijnymi

Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach ogłosił przetarg na tzw. mały kontrakt na obsługę komunikacyjną Miasta Kielce autobusami unijnymi, zakupionymi w latach 2009-2010. Oferty można składać do 6 lutego br.

- Poszukujemy przewoźnika, który zapewni obsługę 40 miejskich autobusów na poziomie 2 mln wozokilometrów rocznie, na okres do 30 czerwca 2025 roku. Główne założenia przetargu to doświadczenie w prowadzeniu działalności transportowej i posiadanie odpowiedniej kadry. Nasze wymogi mają zapewnić wykonywanie usługi dla pasażerów na wysokim poziomie, ale jednocześnie zapewnić szeroki dostęp do wykonywania usługi – informuje zastępczyni prezydenta Kielc Agata Wojda.

Oferenci muszą posiadać doświadczenie w przewozie osób, niekoniecznie w komunikacji miejskiej, muszą zapewnić kadrę minimum 80 kierowców i 4 dyspozytorów z doświadczeniem.

Wymagane jest także zorganizowanie bazy o powierzchni minimum 8 tys. m², spełniającej kryteria zawarte w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury. Nie jest wymagane posiadanie własnej myjni i kanałów technicznych.

- Jednak oferent ma obowiązek zapewnić czystość i sprawność techniczną pojazdów – mówi wiceprezydentka.

Pełna treść ogłoszenia i Specyfikacja Warunków Zamówienia dostępne są na stronie Zarządu Transportu Miejskiego.

Powrót na początek strony