Przyjdź na Plac Artystów. Wypromuj projekt, albo zagłosuj w Budżecie Obywatelskim

W piątek, 29 września od 15 do 19 zapraszamy na wydarzenie promujące głosowanie w tegorocznej edycji Kieleckiego Budżetu Obywatelskiego. Będzie to także szansa dla wnioskodawców na zachęcanie kielczan do oddania głosów na ich projekty.

W czasie wydarzenia na Placu Artystów dostępny dla wszystkich będzie punkt do głosowania na projekty. Każdy może liczyć na pomoc w oddaniu głosu.

Dodatkowo wnioskodawcy projektów będą mogli zachęcać do głosowania na swój pomysł, rozdawać ulotki, czy wystawić stoisko. Będzie można także nagrać filmik zachęcający do głosowania na wybrany projekt. Sprzęt zapewnią organizatorzy.

Udział pomysłodawców w wydarzeniu prosimy uzgadniać mailowo pisząc na adres biuro@kfop.kielce.pl lub telefonicznie pod numerem: 601 090 096. 

Organizatorem wydarzenia jest Kieleckie Forum Organizacji Pozarządowych oraz Stowarzyszenie Integracja i Rozwój, w ramach zleconego przez miasto Kielce zadania publicznego.

Głosowanie potrwa do 5 października br. Kielczanie mogą wybierać spośród 140 pomysłów. Aby zagłosować należy podać numer telefonu, na który zostanie wysłany sms z kodem weryfikacyjnym. Na jeden numer - jeden sms. W ramach jednego głosu można wskazać: 1 projekt inwestycyjny duży, 3 projekty inwestycyjne małe oraz 4 nieinwestycyjne i 2 „zielone”.

Na realizację KBO na rok 2024 przeznaczono 8,4 mln zł. Wyniki tegorocznej edycji poznamy najpóźniej 19 października.

Pełna lista projektów dostępna jest na stronie Budżetu Obywatelskiego.

IMG-20230925-WA0013.jpg

Powrót na początek strony