Ruszyła platforma sprzedaży abonamentów parkingowych

Od dzisiaj abonamenty do Strefy Płatnego Parkowania w Kielcach kupimy również przez internet. Miejski Zarząd Dróg uruchomił specjalną platformę do sprzedaży biletów – od jednodniowych do całorocznych.

- Zdecydowaliśmy się wdrożyć taką możliwość ze względu na wydłużający się czas pandemii, tak aby ograniczyć konieczność osobistej wizyty mieszkańców w naszym biurze - tłumaczy Mirosław Kruszyna, kierownik Biura Strefy Płatnego Parkowania.

Zakupu można dokonać pod adresem https://kielce.eabonament.com.pl . Po wejściu na tę platformę trzeba się zarejestrować. Następnie należy wybrać interesujący nas abonament, uzupełnić dane wskazane przez system oraz załączyć skany wymaganych dokumentów. Płatność odbywa się przez platformę Przelewy24.

- Po zatwierdzeniu przelewu otrzymamy załącznik, który należy wydrukować i położyć za szybą naszego samochodu - informuje kierownik Biura SPP.

Ceny abonamentów pozostają bez zmian. Biilet całodniowy kosztuje 16 zł, zaś miesięczny 120 zł. Dostępne są również karty parkingowe dla mieszkańców oraz osób niepełnosprawnych.

Powrót na początek strony