„Segreguję – daję przykład”. Kolejne spotkania dla dzieci i dorosłych

zajęcia edukacyjne.jpg
ENERIS

Firma ENERIS Surowce S.A. zaprasza mieszkańców Kielc do udziału w kampanii „Segreguję – daję przykład”. Najbliższe spotkania dla dzieci i dorosłych odbędą się na Osiedlu Wichrowe Wzgórze w Domu Kultury Sabat w dniach 15 i 22 listopada. Uczestnicy spotkań otrzymają odpowiedzi na pytania dotyczące segregowania odpadów w domu.

W ramach przedsięwzięcia odbywają się spotkania edukacyjne z mieszkańcami Kielc, podczas których pracownicy ENERIS Surowce przeprowadzają prezentacje na temat prawidłowej segregacji odpadów i ich ponownego wykorzystania oraz znaczenia segregacji dla środowiska naturalnego. Odbywają się również gry i zabawy skierowane do zespołów stworzonych z dzieci i opiekunów, podczas których gracze wykorzystują zdobytą wcześniej wiedzę.

- Cieszymy się, że we współpracy z Urzędem Miasta Kielce oraz kieleckimi spółdzielniami mieszkaniowymi możemy w przystępny sposób edukować kielczan - mówi Grzegorz Szczepanik, dyrektor Zarządzający ENERIS Kielce.

Najbliższe spotkania odbędą się w Domu Kultury Sabat w Kielcach przy ul. J. Nowaka Jeziorańskiego w środę 15 listopada o godz. 9.30 i w środę 22 listopada o godz. 10.

Powrót na początek strony