Silent disco na zakończenie pierwszego dnia KSF. W niedzielę kolejna porcja atrakcji

Trzech różnych dj'ów, trzy rodzaje muzyki. Uczestnicy jednaj z ostatnich atrakcji pierwszego dnia Kadzielnia Sport Festiwal sami decydowali przy jakiej muzyce chcą się bawić. W niedzielę kolejna dawka ekstremalnych emocji.

Na odwiedzających Kadzielnię w niedzielę, 12 czerwca czekać będzie m.in. tyrolka, ekstremalne hamaki, kajaki na Jeziorku Szmaragdowym, joga, treningi na szarfach i zawody Down Hill. 

Dostępna będzie także strefa na dzieciaków. Przygotowano tam dla nich:

• Jezioro Jaskiniowe - wyścigi minikajaków na makiecie!
• Gołoborze - gra rodzinna przy stole - kto wywoła lawinę, przegrywa!
• Mini-tyrolka - kto opracuje najdłuższą trasę?
• Kamienna twarz - zrób sobie zdjęcie z hasłem "Kadzielnia rocks!" lub z elementami geologicznego wyposażenia
• Minerały z charakterem! - zdobienie i wystawa znalezisk na Kadzielni.

Dodatkowo odbędzie się terenowa gra kadzielniana "Zajrzyj pod kamień!" Nagrodą będzie możliwość ozdobienia szarych jak wyrobisko toreb, wykorzystując geologiczne szablony przygotowane specjalnie na okazję KSF!

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, oprócz zjazdów na tyrolce i wejść do jaskiń. Więcej na profilach Kadzielnia Sport Festiwal i GeoFestiwal Kielce.

Kadzielnia Sport Festiwal to pierwsza część GeoFestiwalu Kielce 2022. Przed nami jeszcze wiele atrakcji w dniach 2 i 3 lipca, podczas Magicznego Festiwalu w Ogrodzie Botanicznym i Festiwalu Małych Odkrywców w Centrum Geoedukacji na Wietrzni.

 

Powrót na początek strony