Śniadanie z Radiem ZET na kieleckim rynku

Za nami Finał „Wielkiej Trasy Śniadaniowej Radia ZET” na Rynku w Kielcach. W niedzielę 17 września Radio ZET przez kilka godzin serwowało przekąski z Food Tracków i namiotów kulinarnych, a Miasto Kielce prezentowało kieleckie talenty.

Uczestnicy mieli okazję podziwiać artystów ze: Szkoły Kieleckiego Teatru Tańca, Świętokrzyskiego Klubu Tańca i Tańca Sportowego Jump, Młodzieżowego Domu Kultury w Kielcach oraz Kieleckiego Klubu Sportowego Karate. Były pokazy tańca, rozgrywki szachowe i żonglerka.

Prowadzący imprezę Jakub Olszewski z Radia ZET podkreślił, że na trasie śniadaniowej, wiodącej przez osiem miast, w Kielcach było najlepiej - jak na finał przystało. Organizację finału Wielkiej trasy śniadaniowej Radia ZET w Kielcach koordynował Wydział Przedsiębiorczości i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Kielce.