Startuje loteria podatkowa w Kielcach! Nagroda główna to 10 tys. zł!

Mieszkasz w Kielcach i tu rozliczasz podatki? Zgłoś się do loterii „Rozlicz PIT w Kielcach” i wygraj 10 tys. zł.

Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości 30 000 zł. Spośród wszystkich zgłoszeń wylosowana zostanie nagroda główna - 10 000 zł oraz 5 bonów o wartości 2 000 zł dla nowych podatników i 5 bonów tej samej wartości dla obecnych podatników.

Zgłoszenie jest bardzo proste. Wystarczy, że:

1. Złożysz deklarację PIT za rok 2022 w jednym z Urzędów Skarbowych w Kielcach lub za pośrednictwem usługi e-PIT.

2. Wskażesz KIELCE jako miejsce zamieszkania i zachowasz kopię złożonej deklaracji PIT.

3. Od 28.03.2023 r. do 12.05.2023 r. wypełnisz formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej www.kielce.eu/loteria-pit lub wrzucisz wypełniony formularz papierowy do urny w Punkcie Obsługi Loterii.

Urny i formularze papierowe znajdziesz w siedzibach Urzędu Miasta Kielce:

• Rynek 1;
• ul. Strycharska 6;
• ul. Szymanowskiego 6.

Punkty będą czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30.

W loterii będą mogli wziąć udział także obywatele innych krajów m.in. Ukrainy. Regulamin, wszystkie materiały marketingowo-promocyjne, strona internetowa i formularze zgłoszeniowe dostępne są w języku polskim oraz ukraińskim.

Loteria podatkowa zostanie uruchomiona 28 marca 2023 roku. Losowanie nagród planowane jest na 6 czerwca br. Wręczenie nagród odbędzie się nie później niż 30 czerwca br.

Pamiętaj! Rozliczając PIT w Kielcach wspierasz inwestycje miejskie mi.in.: rozwój infrastruktury drogowej, lepszą edukację naszych dzieci, projekty społeczne, co wpływa na to, że w Kielcach coraz lepiej się mieszka, uczy, pracuje i wypoczywa.

Zachęcamy Państwa do udziału w Loterii PIT w Kielcach.

loteria A4 pl_page-0001.jpg loteria A4 ukr_page-0001.jpg