Subiektywna lista kieleckich atrakcji w serwisie GoWork.pl

O najciekawszych miejscach w Kielcach, które przyciągają turystów oraz zadziwiają swoim pięknem możemy przeczytać w serwisie internetowym GoWork.pl. Na blogu serwisu opublikowany został artykuł pn. „Co warto zobaczyć w Kielcach? Wybierz coś dla siebie z naszej subiektywnej listy atrakcji!".

W artykule znajdziemy wiele informacji o Kielcach, które oferują wszystkim - niezależnie od wieku i pory roku, ogromną dawkę niezapomnianych wrażeń. W artykule wyróżniono najważniejsze, reprezentacyjne miejsca oraz obiekty z podziałem na atrakcje na świeżym powietrzu, atrakcje dla dzieci, perełki architektury, atrakcje na deszcz i śnieg. Artykuł zachęcający do odwiedzenia Kielc dostępny na stronie - www.gowork.pl/blog/38

Serwis GoWork.pl to jeden z czołowych, polskich portali ogłoszeniowych, dotyczących szeroko pojętej tematyki pracy i zatrudnienia. Nie tylko dostarcza bogatą bazę aktualnych i wartościowych ofert pracy, ale zapewnia też pracodawcom rozbudowaną platformę dla komunikacji z dotychczasowymi pracownikami i kandydatami, jednocześnie umożliwiając tym drugim kompleksową ocenę standardów zatrudnienia w danym przedsiębiorstwie. Co więcej GoWork.pl stara się również pełnić poprzez swojego bloga misję edukacyjną i publicystyczną  publikując setki artykułów powiązanych tematycznie z kulturą zatrudnienia w Polsce, związanymi z nią aspektami prawnymi i gospodarczymi, czy też możliwościami zasłużonego wypoczynku, jakie dają polskie miasta i wsie.

Artykuł powstał we współpracy serwisu GoWork.pl z Biurem Promocji i Współpracy z Zagranicą w Wydziale Przedsiębiorczości i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Kielce.