Świętokrzyscy rzemieślnicy zaprezentowali się w stolicy regionu

Druga edycja Rzemieślniczego Bazaru odbyła się na kieleckim Rynku. W wydarzeniu uczestniczyła zastępca Prezydenta Kielc Bożena Szczypiór, a także przewodniczący Rady Miasta Jarosław Karyś oraz dyrektor Kancelarii Prezydenta Sławomir Stachura.

W ramach Rzemieślniczego Bazaru odbyła się wystawa wyrobów piekarniczo-cukierniczych i wędliniarskich połączonych z degustacją. W programie były także pokazy barberskie i fryzjerskie.

Do udziału zachęcała Izba Rzemieślników i Przedsiębiorców w Kielcach, Muzeum Historii Kielc oraz przedstawiciele władz miasta, którzy odwiedzili wydarzenie. W otwarciu bazaru uczestniczyła zastępca Prezydenta Kielc Bożena Szczypiór, przewodniczący Rady Miasta Jarosław Karyś oraz dyrektor Kancelarii Prezydenta Sławomir Stachura.

Celem przedsięwzięcia było promowanie cenionych i poszukiwanych specjalności rzemieślniczych z terenu Kielc, również w sieci m.in. przez specjalną stronę z lokalizacjami mistrzów rzemiosła. Mapa Kieleckich Rzemieślników dostępna jest pod adresem: idea.kielce.eu/kieleccy-rzemieslnicy

Do projektu mogą zgłosić się zarówno zrzeszeni, jak i niezrzeszeni rzemieślnicy. Wystarczy, że siedziba prowadzonej działalności mieści się na terenie Kielc. Zapraszamy do zapisów.

Powrót na początek strony