Świętokrzyskie wakacje z Syriuszem - ruszyła III edycja konkursu

Punkt EUROPE DIRECT w Kielcach rozpoczął koleją odsłonę akcji promującej walory turystyczne naszego miasta i województwa, zapraszając do udziału w konkursie Świętokrzyskie wakacje z Syriuszem. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objął prezydent Kielc Bogdan Wenta.

Świętokrzyskie wakacje z Syriuszem to konkurs on-line, którego celem jest rozbudzenie zainteresowań historią, tradycjami i walorami turystycznymi regionu oraz promowanie wiedzy o Unii Europejskiej, w tym funkcjonowania instytucji europejskich i wykorzystania funduszy unijnych. Maskotka Unii Europejskiej wyruszyła w podróż po województwie świętokrzyskim, odwiedza ciekawe miejsca, zabytki czy instytucje kultury.

Zabawa potrwa do 31 sierpnia br. Zagadka pojawi się raz w tygodniu. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy: polajkować Fanpage EUROPE DIRECT Kielce i polajkować post z miejsca, które odwiedził Syriusz, ale to nie wszystko. Nagrodę otrzymają trzy pierwsze osoby, które rozpoznają jakie miejsce odwiedził Syriusz - napiszą je w komentarzu i wskażą inne ciekawe miejsca do zwiedzania w okolicy.

 

Powrót na początek strony